Ar žinojote, kad vaikiška pudra yra pakankamai universali priemonė, galinti pagelbėti įvairiose gyvenimiškose situacijose? Tiesą sakant, yra ne viena priežastis, kodėl ją turėtų turėti kiekviena iš mūsų – kartais vaikiška pudra daro tikrus stebuklus, todėl pristatome jums 5 iš jų.

  1. Pastorina blakstienas. Ant blakstienų užtepkite du sluoksnius blakstienų tušo. Tuomet vaikiška pudra apvoliotu vatos pagaliuku perbraukite per savo blakstienas. Galiausiai blakstienų tušą panaudokite dar du kartus. Viskas, jūs pastorinote savo blakstienas pačiu paprasčiausiu būdu!
  2. Atraizgo vėrinius ir kitus kaklo ar rankų papuošalus. Kai kurie mūsų dėvimi aksesuarai dažnai susiraizgo. Tai sukelia didelį galvos skausmą, tačiau jei po ranka turime vaikiškos pudros – visa tai tampa vieni juokai! Tiesiog apvoliokite vėrinį ar kitą susiraizgiusį papuošalą vaikiškoje pudroje – atraizgymas taps kur kas lengvesnis.
  3. Pasitarnauja kaip sausas šampūnas. Neturite galimybės šampūnų išsitrenkti galvą? Jūsų plaukai atrodo susiriebalavę? Ne bėda! Ant savo rankų užpilkite vaikiškos pudros ir ja įtrinkite plaukų šaknis. Pudra sugers riebalų perteklių ir plaukams suteiks purumo. Tuomet pašukuokite plaukus, kad balta pudra pasiskirstytų ir įsigertų.
  4. Padeda pašalinti smėlį. Pajūryje praleista diena – tai tikras malonumas, tačiau tuomet, kai tenka pašalinti batuose, krepšyje ir visur kitur esantį smėlį, kyla didelis galvos skausmas, galintis gerokai pabloginti nuotaiką. Tokiu atveju vaikiškos pudros užberkite bet kur, kur yra pasilikusio smėlio – nustebsite, kaip lengvai galėsite jį pašalinti.
  5. Pašalina rūbų dėmes. Nespėjote pasipuošti savo gražiausia suknele, o ji jau tapo susiriebalavusi? Neskubėkite jos plauti. Vaikiškoje pudroje suvilgytą vatos tamponėlį uždėkite ant dėmės ir palikite vienai valandai. Jis ištrauks riebalus ir jūsų suknelė vėl atrodys kaip nauja!