Nėra nieko blogiau kaip persistengti darant makiažą, todėl tam, kad išvengtumėte galimų makiažo klaidų, nepamirškite šių naudingų natūraliam makiažui skirtų patarimų. Ir taip pat visuomet atminkite – kuo mažiau, tuo geriau!

  1. Atlikus makiažą, su kempinėle galite ant veido paskirstyti šiek tiek makiažo pagrindo arba bronzanto. Tai suteiks daugiau natūralumo.
  2. Naudokite makiažo pagrindą, kuris atitinka jūsų veido odos spalvą. Tai padės išsaugoti natūralią išvaizdą – juk turbūt ne kartą esate mačiusios merginas, kurių veidas bemaž oranžinis.
  3. Bronzantą galite tepti su šepetėliu, o ne aplikatoriumi, kuris būna kartu su bronzantu. Tai padeda jį tolygiau paskirstyti.
  4. Jei jūs negalite sau leisti viešumoje pasirodyti visiškai be jokio makiažo, tačiau norite pailsinti veido odą, pasitelkite natūralų makiažo pagrindą, kurio SPF 15. Toks makiažo pagrindas yra labai lengvas.
  5. Kaskart prieš išeidamos iš namų paklauskite savo antrosios pusės ar nepersistengėte su makiažu.
  6. Jei norite visiškai pailsinti odą, nenaudokite jokio makiažo pagrindo – tuomet jūsų veido oda atrodys kur kas minkštesnė ir gražesnė. O tam, kad savo veidui suteiktumėte daugiau išskirtinumo, lūpas patepkite rausvu lūpų blizgesiu.
  7. Akių pieštuku neišryškinkite apatinio akių voko. Priešingu atveju tai sugadins jūsų natūralią išvaizdą.
  8. Jei norite natūralesnės išvaizdos, vietoje skaisčiai rožinio skaistalo naudokite švelniai rožinį arba rudą. Be to, galite išbandyti ir pudrą, kurią sudaro rožinės, žalios ir rudos spalvos mišinys.
  9. Naudokite rudą akių pieštuką – juodas yra pernelyg ryškus ir sunkus.
  10. Vietoje rožinių skaistalų ant žandų, nosies galiuko ir kaktos panaudokite bronzantą. Saulės „paliestas“ odos žvilgesys atrodo natūraliau nei rožinis odos atspalvis.