5 patarimai skaistalų naudojimui

4738
Skaistalai

Jei jūs jau seniai pavargote nuo nuolatinio makiažo „atnaujinimo“, nes jis tinkamos būklės neišsilaiko nei kelių valandų, jūsų makiažo rutinai būtini pokyčiai. Nepaisant to, kokio tipo yra jūsų oda, nepamiršdamos šių kelių naudingų makiažo patarimų galėsite nesunkiai užtikrinti, kad jūsų makiažas tobulu išliks visą dieną.

1. Pirmiausia sudrėkinkite

Jei norite, kad jūsų naudojami skaistalai tolygiai susilietų su odos spalva, visuomet pirmiausia nuvalykite ir sudrėkinkite savo veido odą – net jei jūsų oda yra riebi. Sveika, lygi, elastinga ir švelni oda padeda makiažui padaryti stebuklus ir išlikti ilgesnį laiką.

2. Naudokite makiažo bazę

Kad dar efektyviau paruoštumėte veido odą makiažui, prieš užtepdamos makiažo pagrindą pasitelkite makiažo bazę – tai gerokai prailgins makiažo „galiojimą“. Tai ypač svarbu vasaros metu, kuomet oda tampa slidesnė dėl didesnio prakaitavimo.

3. Užtepkite skystą makiažo pagrindą

Kaip ir veido odos drėkiklis, skystas makiažo pagrindas geriau paruošia odos paviršių, todėl naudojami skaistalai lengviau pasiskirsto ir susilieja. Tai sukuria natūralesnę išvaizdą ir padeda žandams geriau išsaugoti jūsų norimą spalvą.

4. Sluoksniuokite

Jei norite, kad jūsų makiažas atrodytų dar gražiau, prieš pasitelkiant pudrą galite odą patepti kremu ar geliu. Be to, tai suteiks daugiau natūralaus žvilgesnio ir padės lengviau išgauti norimą atspalvį.

5. Makiažą baikite fiksatoriumi

„Užtvirtinkite“ savo makiažą fiksatoriumi. Tokiu atveju išvengsite odos išsausėjimo ir kitų nepatogumų, kurie priešingu atveju nulemtų būtinybę dažniau „atnaujinti“ makiažą.