Naudingų patarimų negali būti per daug. Turbūt kiekvienas iš mūsų tikrai bus linkęs sutikti su šiuo teiginiu. Naujos žinios mums padeda daugelyje gyvenimiškų situacijų – ne išimtis ir makiažas. Nereta moteris ir mergina, kurdama makiažą, kasdien prieš veidrodį praleidžia labai daug laiko. O juk laikas šiomis dienomis yra beveik neįkainojamas – dėl šios priežasties turėtume jį panaudoti labai prasmingai ir naudingai. Tam, kad kosmetika, kurią naudojate makiažui kurti, nebūtų išnaudota veltui, jūsų dėmesiui siūlome keletą naudingų makiažo patarimų.

Judesiai makiažo šepetėliu

Žinoma, siekiant užkirsti kelią raukšlių atsiradimui ir kitiems odos senėjimo procesams ir juos pristabdyti, būtina kruopščiai valyti veidą ir tepti drėkiklį iš apačios į viršų – šis būdas puikiai tinka tepant tiek makiažo pagrindą, tiek ir pudros miltelius. Tačiau, jei ant jūsų veido odos yra šiek tiek daugiau ryškių plaukelių, pastarasis metodas netinka. Plaukelių augimo kryptis yra iš viršaus į apačią, todėl norint, kad jie būtų mažiau pastebimi, makiažą reikia tepti iš viršaus į apačią.

Antakiai ir veido forma

Nustebtumėte, kiek daug moterų visai nekreipia dėmesio į savo antakius ir nežino, kokie jie svarbūs įprasminant mūsų veido formą. Tikrai nėra vienos veido formos, kuri būtų pati geriausia. Tai priklauso nuo jūsų išskirtinių veido bruožų ir jo formos. Lygai taip pat, kaip ir pabrėžiant tam tikras veido dalis, pvz., skruostikaulius, taip ir jūsų antakių forma ir storis gali padėti sušvelninti ir pakoreguoti jūsų veido formą.

Rankų darbo kremo pagrindo konsyleris

Šios priemonės veikia taip pat puikiai kaip ir B&B veido kremai, efektyviai užmaskuodamos odos nelygumus. Tiesiog sumaišykite savo mėgstamiausią odos drėkiklį su nedideliu konsylerio kiekiu. Tokiu būdu jūs galite pačios koreguoti jo konsistenciją.

Greitas antakių pakėlimas

Tai greitas ir lengvas būdas pakelti antakius. Naudodamos akių pieštuką iš karto virš antakio viršutinės dalies nubrėžkite arkos formos liniją ir ją švelniai patapšnokite pirštu. Taip nubrėžta arka atrodys gražiai ir antakiams suteiks natūralią iškilią formą.

Plaukite ir saugokite šepetėlius

Vietoje to, kad pasibaigus blakstienų tušui išmestumėte panaudotus makiažo šepetėlius, išplaukite ir atnaujinkite juos! Jie gali būti naudojami kaip antakių šepetėliai.

Blakstienos be tušo grumstelių

Nors iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti kaip laiko švaistymas, tačiau, jei norite blakstienų be tušo grumstelių (tai gana sudėtinga užduotis, ar ne?), prieš kiekvieną blakstienų tepimą, tušo šepetėlį nuvalykite servetėle. Tokiu būdu galima tobulai užtepti net kelis tušo sluoksnius.

Odos dėmelių užmaskavimo paslaptis

Tam, kad nereikėtų naudoti daug konsylerio, bandant paslėpti įvairias odos dėmeles, įtrinkite jo šiek tiek ant akių pieštuko ir kur kas efektyviau užmaskuosite norimas dėmeles.

Paslėpkite užkritusius vokus

Norėdamos išvengti užkritusių viršutinių akių vokų efekto ir juos šiek tiek pakelti, užtepkite ant jų rusvos arba rudos spalvos akių šešėlius.

Ilgiau išliekantis lūpdažis

Puikiai žinome, kad nereta moteris ir mergina susiduria su greitai išblunkančio ir nusivalančio lūpdažio problema. Tam, kad viso to išvengtumėte ir jūsų lūpdažis atrodytų puikiai kur kas ilgiau, užtepusios lūpdažį, ant lūpų uždėkite servetėlę ir per ją užtepkite birią pudrą.

Kada laikas keisti makiažą

Kadangi kiekvieną mėnesį daugelis moterų grožio priemonėms išleidžia nemažai pinigų, suprantama, kad yra labai sunku su jomis atsisveikinti. Tačiau negalima pamiršti, kad, atėjus laikui, makiažo priemonės pasensta ir tampa kenksmingos mūsų odai bei akims. Tai ypač aktualu, kalbant apie kosmetiką, kurią tepame aplink akis. Taigi, labai svarbu, kad laikas nuo laiko peržvelgtumėte savo turimą kosmetiką ir atsikratytumėte tos, kuri yra pasenusi.

Žinoma, tai nėra vieninteliai makiažo patarimai, kuriuos galėtumėte pasitelkti, tačiau nuoširdžiai tikimės, kad bent vienas iš jų jums pravers ir ilgainiui taps neatsiejama jūsų kasdienės makiažo rutinos dalimi.