10 dalykų, kuriuos reikėtų žinoti prieš pradedant auginti ilgus nagus

4575
Ilgi nagai

Ilgi nagai neužauga vos per vieną naktį. Jų auginimas yra ilgas procesas, reikalaujantis kantrybės, atsargumo ir teisingos nagų priežiūros. Tačiau ne viskas visuomet vyksta pagal planą. Norint turėti natūralius ilgus nagus, visų pirma reikėtų pakoreguoti ir savo gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, jei mėgstate sportuoti arba groti pianinu, turėtumėte nuspręsti, ką paaukosite – savo mėgstamą veiklą ar ilgus nagus.

Yra daugybė „siurprizų“, su kuriais tenka susidurti ilgų nagų auginimo procese, todėl pateikiame jums 10 dalykų, kurie dažniausiai nutylimi.

  1. Makiažo atlikimas tampa beveik neįmanomas. Turint ilgus nagus naudojimasis blakstienų tušu tampa tikru iššūkiu. Būkite atsargios!
  2. Tai trunka amžinai. Gali tekti laukti mėnesių mėnesius, kol jūsų nagai pasieks norimą ilgį. Todėl jei iki šiol jums trūko kantrybės, teks jos atrasti.
  3. Reguliariai praleidžiate raides. Spausdinant raides kompiuterio klaviatūra belieka pasikliauti automatinio redaktoriaus funkcija.
  4. Dažnai lūžta. Tą akimirką nieko negali būti blogiau. Absoliučiai nieko!
  5. Teksto rašymas užtrunka dvigubai ilgiau. Tekstą kompiuteryje teks suvedinėti nagų galiukais arba pakreipti pirštus labai neįprastu kampu, kad galėtumėte pirštų pagalvėlėmis paspausti mygtukus, nenusilaužiant nagų. Trumpiau tariant, jūsų bendravimas internetu taps tikru košmaru.
  6. Būtina maitintis sveikai. Sveika ir subalansuota mityba yra neatsiejama nuo ilgų nagų auginimo, todėl jums teks gerokai apriboti nesveiko maisto vartojimą.
  7. Negalite „pasikasyti“ nosies. Techniškai jūs galite tai padaryti, tačiau būkite labai atsargios.
  8. Neužsegsite savo vėrinio. Kad ir kiek kartų bebandytumėte, jums nepavyks.
  9. Jokių nagų kramtymo. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai yra savaime suprantama, tačiau bet kuriuo atveju – jokiu būdu to nedarykite!
  10. Buitis tampa nepakeliama. Indų plovimas, dulkių ir grindų valymas, drabužių skalbimas rankomis – pamirškite apie visą tai! Teks sugalvoti, kaip visą tai atlikti be savo rankų.