Taisyklės ir sąlygos

GrozioKalba.lt tinklalapio taisyklės ir sąlygos

Internetinis naujienų portalas, viešai prieinamas adresu www.groziokalba.lt (toliau – GrozioKalba.lt), nuosavybės teise priklauso MB „Loris.lt“.

Naudodamiesi GrozioKalba.lt tinklalapiu ir jo teikiamomis paslaugomis, jūs sutinkate su GrozioKalba.lt taisyklėmis ir sąlygomis. Jeigu nesutinkate su žemiau nurodytomis tinklalapio taisyklėmis ir sąlygomis, prašome nesilankyti GrozioKalba.lt tinklalapyje. GrozioKalba.lt pasilieka teisę keisti ir papildyti tinklalapio taisykles ir sąlygas be išankstinio įspėjimo.

GrozioKalba.lt tinklalapio autorinės teisės

GrozioKalba.lt tinklalapyje skelbiamą informaciją ir vaizdinę medžiagą griežtai draudžiama skelbti, naudoti ir platinti kituose internetiniuose tinklalapiuose, svetainėse ar kitose vietose (taip pat ir realioje erdvėje) be GrozioKalba.lt tinklalapio sutikimo. Turėdami sutikimą ir naudodami GrozioKalba.lt tinklalapio informaciją, privalote nurodyti GrozioKalba.lt tinklalapį, kaip šaltinį, ir pateikti aktyvią internetinę nuorodą į jį. Pažeisti šias taisykles, keisti ir koreguoti GrozioKalba.lt tinklalapyje esančią informaciją ir vaizdinę medžiagą bei ją parduoti ir naudoti komerciniais tikslais griežtai draudžiama.

Draudimai

GrozioKalba.lt tinklalapyje draudžiama rašyti neteisėto turinio, įžeidžiančio, rasistinio, religinio, grasinančio, reklaminio, pažeidžiančio asmens teises komentarus. Aptikus GrozioKalba.lt tinklalapyje nurodyto turinio komentarus, GrozioKalba.lt turi teisę juos pašalinti. GrozioKalba.lt tinklalapyje draudžiama pateikti medžiagą, užkrėstą kompiuterinėmis kenkėjiškomis programomis, pateikti reklamines nuorodas be GrozioKalba.lt tinklalapio sutikimo, siųsti nepageidautinus (reklaminius) e. laiškus (angl. spam). GrozioKalba.lt tinklalapyje siunčiant el. laišką draudžiama nurodyti neteisingą ar suklastotą e. pašto adresą, apsimesti kitu asmeniu, pateikti kito asmens duomenis ir atlikti kitus neteisėtus veiksmus.

Atsakomybės atsisakymas

GrozioKalba.lt tinklalapis gali talpinti reklaminius skydelius. Tokiu atveju mes iš dalies bendradarbiaujame su reklamuojamo tinklalapio valdytojais, reklamuodami jų paslaugas savo tinklalapyje. Paspaudę reklaminį skydelį, būsite nukreipti į reklamuojamą internetinį tinklalapį ir jums bus taikomos to tinklalapio taisyklės.

Visuomet siekiame, kad tinklalapyje pateikiama informacija būtų tiksli, tačiau negalime užtikrinti absoliutaus tikslumo ir neatsakome už naudojimosi informacija, pateikta šiame tinklalapyje, pasekmes.

Vartotojų privatumas

GrozioKalba.lt gerbia tinklalapio vartotojų privatumą ir užtikrina, kad asmeninė informacija (vardas, e. pašto adresas), kurią vartotojas pateiks rašydamas laišką GrozioKalba.lt tinklalapiui ar užsiprenumeruodamas naujienlaiškį, bus laikoma paslaptyje, nebus perduota trečiosioms šalims ir ja su niekuo nebus dalijamasi.