Vasaros metu mūsų odą nuolat veikia daugybė aplinkos veiksnių, kurie jai daro neigiamą poveikį. Todėl labai svarbu pasitelkti tinkamas odos priežiūros priemones, kurių sudėtyje būtų mūsų odai būtinų elementų, iš kurių vienas yra alavijas – stebuklingas gamtos mums padovanotas ingredientas, jau seniai tapęs labai populiariu dėl savo gydomųjų ir odos būklę gerinančių savybių.

Alavijo gelio sudėtyje yra daugiau nei 96 % vandens, todėl Aloe Vera veido priemonės su alaviju pasižymi tokiu stipriu drėkinamuoju ir gydomuoju poveikiu odai. Be to, alavijas taip pat yra turtingas antioksidantais, vitaminais A, B, C ir E bei aminorūgštimis. Visos šios medžiagos yra reikalingos odai, kad ji būtų sveika, švytinti, švelni ir elastinga.

Kadangi alavijas turi tokią įvairiapusę naudą mūsų veido odai, naudinga išsamiau aptarti įvairius  privalumus, kuriuos galėsite išbandyti, įtraukdamos jį į savo kasdienę odos priežiūrą vasarą.

Vėsinanti priemonė

Alavijas pasižymi vėsinančiomis savybėmis, kurios padeda nuraminti paraudusią, niežtinčią, saulės nudegimų, infekcijų ir bėrimų pažeistą odą. Todėl jis yra labai veiksmingas ingredientas vasaros sezono metu, ir ypač nuostabus pagalbininkas jautriai odai. O kadangi alavijas taip pat pasižymi ir priešgrybelinėmis savybėmis, jis padeda lengviau įveikti uždegimines odos problemas, kurios dažnai atsiranda vasarą.

Natūralus odos drėkiklis

Dėl labai aukštos temperatūros vasaros karščių metu oda dažnai tampa labai išsausėjusi. Dėka alavijuje esančių vitaminų ir mineralų, drėkinančios priemonės su alijošiumi yra universalus pasirinkimas vasarą – ypač sausai ir jautriai odai. Be to, alavijas tinka visų tipų odai, nes yra labai lengvos struktūros ir neturi stipraus kvapo. Jis labai greitai įsigeria į odą, intensyviai ją sudrėkina ir gali padaryti tikrus stebuklus, suteikdamas odai skaistumo ir jaunatviškumo.

Veido oda

Gydo odos nudegimus saulėje

Veiksmingas būdas gydyti saulėje nudegusią odą yra pasitelkti odos priežiūros priemonę, kurios sudėtyje yra alavijo. Jo ekstrakte esantys vitaminai, mineralai ir maistinės medžiagos, kartu su jo raminančiomis savybėmis, padeda greitai nuraminti saulės sukeltus odos nudegimus. Žinoma, visuomet reikėtų pasirūpinti ir odos apsauga nuo saulės, kasdien naudojant apsauginį kremą nuo saulės, kurio SPF būtų ne mažesnis kaip 30. Alavijas puikiai dera su SPF, todėl padeda apsisaugoti nuo kenksmingo UV spindulių, kurie vasarą gali sukelti daug odos problemų, poveikio.

Mažina odos senėjimo požymius

Bėgant metams, oda senėja, todėl praranda elastingumą ir stangrumą, išryškėja mimikos linijos ir raukšlės. Alavijas gali padėti sumažinti šias problemas. Odos priežiūros priemonės, kurių sudėtyje yra alavijo, padeda odai išlaikyti drėgmę ir sugrąžina jai spindesį. Jis ne tik sumažina veido odos raukšles ir mimikos linijas, tačiau taip pat apsaugo ir nuo ankstyvo odos senėjimo, nes atkuria odos ląsteles ir padidina odos elastingumą.

Malšina aknės protrūkius

Vasaros sezono metu oda labai dažnai pasidaro riebesnė, todėl padidėja ir aknės protrūkių rizika. Siekiant išsaugoti švarią veido odą ir kartu pagreitinti spuogų gijimo procesą, alavijas gali tapti veiksmingu pagalbininku, kadangi jis pasižymi stipriomis antibakterinėmis ir priešuždegiminės savybėmis. Be to, jis taip pat geba sumažinti ir aknės paliekamus randus bei tamsias dėmeles, neleidžia kauptis bakterijoms ir pagreitina gijimo procesą.

Gydo uždegimų pažeistą ir sudirgintą odą

Vasaros metu odos uždegimai gali būti ypač intensyvūs ir varginantys. Dėl karščio dažnai atsiranda odos bėrimų, ji parausta, peršti, pasidaro sudirgusi. Tokiais atvejais veido odos priežiūros priemonės su alaviju yra tikras išsigelbėjimas ir gali veiksmingai padėti sumažinti šias problemas, o jo vėsinančios savybės padeda dar efektyviau nuraminti odą.

Pabaigai

Alavijas tinka visų tipų veido odai. Tai yra labai universalus veido priežiūros priemonių ingredientas, pasižymintis daugybe privalumų – nuo odos drėkinimo, iki jos gydymo ir vėsinimo. Dėl visų šių savybių vasarą rekomenduojama rinktis odos priežiūros priemones, kurių sudėtyje yra šios natūralios medžiagos, kuri suteikia odai gaivumo, jaunatviškumo ir užtikrina puikią odos būklę.