Kaip išvalyti veido odą: efektyvus veido valymas namuose

8009
Veido valymas namuose

Kiekviena iš mūsų nusipelnome turėti gražią ir sveiką odą, tačiau reikėtų pripažinti, kad neretai veido odos priežiūrai neskiriame pakankamai dėmesio. Kai daugumos iš mūsų kasdienybė yra labai įtempta, o laikas prabėga akimirksniu, dažnai nerandame laiko tinkamai pasirūpinti savo veido oda. Tiesą sakant, didelė dalis moterų per visą savaitę odos valymui neskiria nė 20 minučių.

Veido odos valymas

Veido odą reguliariai valykite su natūraliu veido valikliu (arba veido prausikliu). Odą nusausinkite su minkštu ir švariu rankšluosčiu. Valydamos veidą venkite karšto vandens – jis gali ją išsausinti. Taip pat šiek tiek pienelio užlašinkite ant vatos tamponėlio ir juo sukamaisiais judesiais nuvalykite veido odą tam, kad atvertumėte odos poras ir pašalintumėte likusius nešvarumus.

Veido odos garinimas

Tai nėra būtina veido valymo rutinos dalis, tačiau jei norite pasitelkti ir veido odos garinimą, darykite tai apytiksliai 5 minutes. Po šios procedūros švelniai nusausinkite odą su švaria servetėle. Tuomet ledo gabalėliu sukamaisiais judesiais masažuokite veido odą – tai sutrauks atsivėrusias poras ir sunormalizuos odos temperatūrą. Ši priemonė labai puikiai veikia riebios odos atveju.

Veido šveitiklis (pilingas)

Veido odos valymo procedūrą tęskite pasitelkiant veido šveitiklį. Jis padės pašalinti negyvos odos ląsteles, kurios jūsų odą paverčia blausesne ir pilkšvesne. Komercinis veido pilingas gali būti lengvai pakeistas natūraliu – jums tereikia lygiomis dalimis sumaišyti medų su cukrumi ir vos per kelias minutes pasigaminsite rankų darbo natūralų veido odos šveitiklį. Juo odą šveiskite apytiksliai 5 minutes. Tuomet palaukite tris minutes ir nuplaukite veidą.

Veido tonikas

Veido odos šveitimas atveria poras, todėl labai svarbu po minėtos procedūros panaudoti veido odos toniką. Jums nebūtina naudoti komercinių produktų. Vietoje to galite pasigaminti rankų darbo veido toniką. Tam tereikės agurko sulčių ir rožių vandens – toks natūralus tonikas padės išlaikyti tinkamą pH balansą.

Veido kaukė

Natūralią veido odos kaukę namų sąlygomis pasigaminti yra labai nesudėtinga. Galite sumaišyti 1 didelį šauktą medaus, ½ šaukšto rudojo cukraus, ½ šaukšto vitamino C miltelių (ar serumo) arba šviežiai spaustos citrinos sulčių ir 1-2 lašus organiško levandų eterinio aliejaus. Gautu mišiniu sukamaisiais švelniais judesiais ištepkite veido odą. Luktelkite nuo 5 iki 45 min. Veidą nuplaukite šiltu vandeniu ir nusausinkite švelniu audeklu. Galiausiai ant odos galite užtepti vitamino C.

Veido drėkinimas

Ant veido ir kaklo odos užtepkite maitinantį ir drėkinantį kremą. Taip pat niekuomet prieš einant miegoti nepamirškite sudrėkinti savo veido odos. Sausai odai naudokite švelnesnes priemones, kuriose nėra alkoholio. Tuo tarpu aknės pažeistai odai naudokite drėkiklius, kuriuose yra benzoilperoksido.

Norint pasiekti geriausių rezultatų, šią grožio priežiūros rutiną įgyvendinkite kartą per savaitę (geriausia – prieš miegą). Tuomet leisite savo odai kvėpuoti ir ryte galėsite džiaugtis gražia, atjaunėjusia ir atsigavusia veido oda.